Usługi laboratoryjne

W Grupie Azoty „Fosfory” działają dwie pracownie laboratoryjne:Laboratorium Kontroli Jakości oraz Laboratorium Ochrony Środowiska.

Dostarczamy usługi badawcze w zakresie pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia na stanowiskach pracy, pomiarów poziomu hałasu ogólnego pochodzącego od instalacji, urządzeń i zakładów przemysłowych, analiz wód i ścieków, analiz nawozów, oraz analiz substancji nieorganicznych. W laboratoriach pracuje kompetentna kadra, co umożliwia wykonywanie analiz z pełną odpowiedzialnością i rzetelnością.

Na życzenie Klienta wykonujemy badania nie umieszczone w ofercie.

Zapraszamy Państwa do współpracy!

Analizy
produktów nieorganicznych

Produkcja chemikaliów nieorganicznych pozwala nam na analizę najwyżej jakości siarki, kwasów siarkowego i fosforowego oraz wodorosiarczanów sodowego.

badania
środowiska pracy

W ramach posiadanego laboratorium wykonujemy wysokiej jakości badania i analizy w środowiska pracy.<br />

Analizy
środowiska naturalnego

W naszym laboratorium ochrony środowiska zajmujemy się analizy wód i ścieków.  Posiadamy nowoczesne metody analizy i oznaczania.

Analizy
nawozów

Nasze laboratorium specjalizuje się w analizie nawozów rolniczych. Dzięki doświadczeniu utrzymujemy najwyższą jakość naszych wyników.
Usługi laboratoryjne

Jakość i doświadczenie

Świadczenie usług najwyższej jakości i zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejszym celem i decyduje o kierunku naszego rozwoju. Badania realizujmy w sposób obiektywny i poufny.
W laboratoriach pracuje wykwalifikowana i doświadczona kadra, co umożliwia wykonywanie badań z pełną odpowiedzialnością i rzetelnością.

FOSlab badania realizuje w oparciu o wymagania normy PN-EN ISO 9001.
Laboratorium Ochrony Środowiska jest akredytowane przez PCA (nr AB 1261), w zakresie badań czynników szkodliwych na stanowiskach pracy.

Na życzenie klienta wykonujemy badania nie umieszczone w ofercie.

kontakt

Kierownik:

Elżbieta Kwiecień

Kierownik Działu Laboratoriów Kontroli Jakości i Ochrony Środowiska
tel: (58) 34 38 201
e-mail: e.kwiecien@fosfory.pl

Przyjmowanie zleceń:

Ewa Staszewska

Specjalista ds. aparatury i dokumentacji technicznej
tel: (58) 34 38 233
e-mail: e.staszewska@fosfory.pl