Nawozy rolnicze

Nawozy mineralne w ofercie Grupy Azoty „Fosfory” 

Nawozy rolnicze

Grupa Azoty „Fosfory” Sp. z o .o. to producent nawozów mineralnych, znajdujących szerokie zastosowanie w rolnictwie, sadownictwie czy uprawach warzyw. 

Swoją popularność nasze nawozy rolnicze zawdzięczają doskonałym parametrom i stabilnemu połączeniu składników. Dzięki nawozom Amofoska rzesza usatysfakcjonowanych Klientów uzyskała wysokie wyniki upraw oraz doskonałe plony.

Amofoska npk
5-10-25+0,1B

Nawozy te powstały z myślą o intensywnej uprawie rzepaku ozimego i jarego, lecz także gorczycy, roślin okopowych, kapustnych,
strączkowych, motylkowych drobnonasiennych. 

Amofoska npk
4-16-18

Nawozy rolnicze z tej linii są typowo przedsiewne, pod wszystkie rośliny uprawne, przede wszystkim zboża ozime i rzepak; ze względu na doskonałe proporcje fosforu i potasu nadają się również do nawożenia ziemniaków.

Amofoska NPKMg
4-12-12+2,5

Nawozy zawierające fosfor i potas, które wzbogacają zboża jare i ozime, siarkę pod uprawy rzepaku i roślin motylkowych oraz dodatkowo magnez, poprawiający jakość plonów i sprawiający, że uzyskiwane pasze będą zdrowe dla zwierząt.

Amofoska Corn NPK 4-10-22+0,2Zn

Idealne nawozy do nawożenia kukurydzy, posiadające zrównoważone proporcje fosforu i potasu oraz dodatkowe makro- i mikroelementy, a także magnez, sprawiający, że rośliny posiadają doskonałe walory odżywcze dla zwierząt.

Amofoska npk
4-12-20

Nawozy rolnicze stanowiące idealne połączenie fosforu, potasu i siarki; nadają się pod zboża jare i ozime, a także do uprawy rzepaku, roślin motylkowych, w sadownictwie, użytkach zielonych i uprawie warzyw.

SUPER FOS DAR SUPERFOSFAT WZBOGACONY

Nawozy zawierające fosfor i potas, które wzbogacają zboża jare i ozime, siarkę pod uprawy rzepaku i roślin motylkowych oraz dodatkowo magnez, poprawiający jakość plonów i sprawiający, że uzyskiwane pasze będą zdrowe dla zwierząt.

HOLIST agro
NK 10-31

Połączenie soli potasowej i siarczanu amonu. Jako nawóz wiosenny może być stosowany pod wszystkie roślinny uprawne, jednak należy zwrócić uwagę przy roślinach o słabszej tolerancji na chlorki – w takim przypadku zaleca się odpowiednie wczesne zastosowanie nawozu.

HOLIST agro
PK 15-30

Przeznaczony do przedsiewnego stosowania w uprawie roślin o dużych wymaganiach w stosunku do potasu. Produkt należy w pierwszej kolejność nawozić rzepak ozimy i jary, buraki, ziemniaki, kukurydzę, rośliny strączkowe, motylkowe drobnonasienne uprawiane w czystym siewie, słonecznik, wszystkie gorczyce i len.

fosfarm 4-10-15

Fosfarm NPK 4-10-15 należy do nowej linii nawozów wieloskładnikowych produkowanych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, w tym gospodarki w obiegu zamkniętym.

Fosfarm NPK 4-10-15 jest nawozem NPK wzbogaconym w wapń, magnez, siarkę oraz mikroskładniki, tj. miedź i cynk. Fosfor, wapń, magnez i mikroskładniki w całości pochodzą z zasobów odnawialnych.

Dokładność i precyzja

Standardy
i jakość

Grupa Azoty „Fosfory” Sp. z o.o. to producent nawozów, dla którego priorytetem jest najwyższa jakość produktów i pełne zadowolenie odbiorców. Wytwarzając nawozy rolnicze dążymy do maksymalizacji korzyści nabywców oraz zachowania wszelkich wymogów ochrony środowiska. Dzięki temu nasze nawozy sztuczne zyskały szerokie grono usatysfakcjonowanych użytkowników.